přeskočit na obsahpřeskočit na navigacipřeskočit na novinky

úvodní strana | rychlá poptávka | napište nám | mapa stránek | kontakty

 

 

Vyplňte jedno až tři kritéria.
Do kolonky Výkon (max.) zadejte konkrétní hodnotu Vámi požadovaného maximálního výkonu (př: 400).
Vyhledávač zobrazí modely hořáků, které splní Vámi zadané požadavky.

?

RS

 

Plynové hořáky s dvoustupňovou klouzavou regulací výkonu modelové řady RS

Modelová řada RS zahrnuje osm modelů o výkonovém rozsahu od 70 do 2290 kW. Hořáky vynikají moderním designem, zahrnují novou koncepci ventilátoru a spřaženou klouzavou regulaci poměru vzduch/plyn s úplným uzavřením vzduchové klapky na sání hořáku při provozním zastavení hořáku. Při vývoji hořáků byl kladen důraz na jejich maximální praktickou použitelnost, vysokou účinnost a jednoduchost obsluhy a údržby.
 

Monitoring chodu hořáku

Elektronické monitorování zabezpečuje LED displej, který poskytuje vizuální informaci o pracovním režimu hořáku. Stavový panel představuje volitelné příslušenství zobrazující kompletní diagnostické informace o provozním stavu hořáku a případných chybách v reálném čase. Tento systém rovněž zachycuje celkové hodiny provozu, počet hodin provozu ve 2. stupni, počet zapálení a diagnostikuje odchylky od standardního průběhu startovacího cyklu.
 

Klouzavá regulace výkonu

Servomotor umožňuje úplné uzavření vzduchové klapky při provozních odstávkách (rozpojení TR) a plynulou regulaci výkonu při přechodu mezi výkonovými stupni.
 

Hlučnost

Nová konstrukce ventilátoru s lopatkami zahnutými dozadu zajišťuje vysoký statický přetlak spalovacího vzduchu se snížením provozní hlučnosti až o 50 % a snížení spotřeby elektrické energie o 20%.
Výsledkem je výkonný a zároveň velmi tichý hořák se zvýšenou spalovací účinností.
 

Flexibilita použití

Modely lze dodat jak ve verzi se standardním, tak prodlouženým ústím, čímž se zvyšuje flexibilita jejich použití pro různé druhy aplikací.
 

Jednoduchá instalace a údržba

Systém kluzných tyčí umožňuje snadný přístup ke všem důležitým součástem spalovací hlavy. Není nutné demontovat hořák ze spotřebiče, díky čemuž je údržba značně zjednodušena. Přívod plynu lze provést zprava i zleva bez požadavku na prostor pro odklápění.

 

 

 

Modely:

 

Přihlášení do obchodu

 

NOVINKY

V termínu 1. - 4. března 2016 se na Pražském výstavišti v Letňanech koná 21. mezinárodní odborný veletrh AQUA-THERM zaměřený na vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologickou techniku.

07 / 12 / 2015 více »

 

Úprava emisních limitů pro jednotlivé zdroje vyhláškou 415/2012 Sb.

03 / 11 / 2015 více »

 

Nové modelové řady plynových hořáků RIELLO.

27 / 09 / 2013 více »

 

Informace o průběhu a fotky z triatlonu LABE TRI CLUB 2013 Hradec Králové

21 / 06 / 2013 více »

 

Tradiční triatlon LABE TRI CLUB 2013 Hradec Králové - Stříbrný rybník

22 / 05 / 2013 více »

 
 

webdesign a SEO eStudio © 2007 - 2019 SEO a webdesign eStudio Hradec Králové