přeskočit na obsahpřeskočit na navigacipřeskočit na novinky

úvodní strana | rychlá poptávka | napište nám | mapa stránek | kontakty

 

 
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科

RIELLO ve světě

 

RIELLO má své výrobky v mnoha výrobních závodech velkých světových firem.
 

RIELLO a Ferrari

Ferrari je již více než 60 let synonymem pro sportovní vozy špičkové kvality. Jejich výroba probíhá v továrně v italském městě Maranellu, kde jsou na horkovodních kotlích Panini instalovány čtyři kusy průmyslových plynových hořáků RIELLO ER 16 o výkonu 16 MW. Hořáky jsou opatřeny kompletním automatickým řízením poměru vzduch/plyn a vybaveny elektronickou regulací. Speciální software zajišťuje kontrolu hlavních parametrů provozu hořáků.
 

RIELLO a Baileys

Vyhlášený likér Baileys se vyrábí v irské továrně v Diageo, ve které jsou instalovány dva dvoupalivové hořáky RIELLO řady MODUBLOC. Jedním z nich je hořák MB 8 LSE, který se stal jedním z prvních hořáků tohoto typu uplatněných na parních kotlích. Každý kotel při výrobě likéru vyrábí přibližně 10 tun páry za hodinu. Hořáky MODUBLOC MB použité v rámci této technologie byly speciálně navrženy pro použití na komerčních a průmyslových topných systémech. Hořáky se vyznačují plně modulovanou regulací výkonu s možností regulace toku vzduchu a paliva pomocí separátních elektronických servomotorů. Díky tomuto způsobu je dosaženo precizního řízení hoření hořáku a optimalizace celkové účinnosti. Jednotka kontroly řízení hořáku umožňuje komunikaci prostřednictvím propojení s PC. Řada MODUBLOC je dostupná ve čtyřech modelech – MB SE (plynový provoz), MB LE (olejový provoz), MB SE BLU (nízkoemisní plynový provoz) nebo MB LSE (dvoupalivový provoz). Všechny modely lze opatřit příslušenstvím zajišťujícím proměnné otáčky motoru ventilátoru. Výhodou této aplikace je snížení elektrické spotřeby a hlučnosti při chodu hořáku na snížený výkon.
 

RIELLO a LG ELECTRONICS

Čtyři hořáky RIELLO jsou umístěny v polské továrně LG Electronics na parních kotlích Viesmann Vitomax 200 HS a Vitoplex 300. Jedná se o dva hořáky RS 400/E BLU o výkonu 4 MW a dva kusy RS 190/M o výkonu 1,9 MW. Tyto typy hořáků byly speciálně vytvořeny pro použití na velkých průmyslových aplikacích, jako jsou horkovodní kotle a průmyslové parní generátory v rozsahu od 4 do 8 tun/hod. Model RS 400/E BLU je vybaven elektronickým řízením poměru vzduch/palivo. Hořák je vytvořen na základě modulárního konceptu, kdy skládání jednotlivých modulů umožňuje použití hořáku na speciálních aplikacích se zvláštními požadavky, pro které jsou standardní hořáky nevhodné.

 

Přihlášení do obchodu

 

NOVINKY

Nové emisní limity platí od 1. 1. 2020. Poptejte u nás profesioníální řešení.

09 / 11 / 2019 více »

 

Změna kontaktního telefonu s ohledem na zrušení pevné linky

27 / 05 / 2019 více »

 

V termínu 1. - 4. března 2016 se na Pražském výstavišti v Letňanech koná 21. mezinárodní odborný veletrh AQUA-THERM zaměřený na vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologickou techniku.

07 / 12 / 2015 více »

 

Úprava emisních limitů pro jednotlivé zdroje vyhláškou 415/2012 Sb.

03 / 11 / 2015 více »

 

Nové modelové řady plynových hořáků RIELLO.

27 / 09 / 2013 více »

 

Informace o průběhu a fotky z triatlonu LABE TRI CLUB 2013 Hradec Králové

21 / 06 / 2013 více »

 

Tradiční triatlon LABE TRI CLUB 2013 Hradec Králové - Stříbrný rybník

22 / 05 / 2013 více »

 
 

webdesign a SEO eStudio © 2007 - 2021 SEO a webdesign eStudio Hradec Králové