přeskočit na obsahpřeskočit na navigacipřeskočit na novinky

úvodní strana | rychlá poptávka | napište nám | mapa stránek | kontakty

 

 
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科
王立科

O firmě RIELLO

 

Hořáky Riello: Vítejte ve světě dokonalosti !

 

Počátky společnosti RIELLO spadají do roku 1920, kdy Pilade Riello vyrobil první hořák spalující uhlí. Na základě silného přesvědčení o budoucí prosperitě založil v témže roce v italském Legnagu závod RIELLO.

Schopnost dívat se dopředu nadále utvářela obchodní historii RIELLA. Velkého rozmachu se RIELLO dočkalo v poválečném období. Hlavní pozornost byla věnována oblasti spalování kapalných a plynných paliv a prohlubování odbornosti v tomto odvětví. Hořáky se staly jádrem podnikání. Silná specializace spojená s dlouhou tradicí výroby a přítomností na mezinárodním trhu umožnila RIELLU dosáhnout vedoucího postavení v oboru tepelné a spalovací techniky.

Dnes je RIELLO světovým leaderem v produkci hořáků, 9 výrobních závodů zaměstnává přes 2000 pracovníků a obchodní síť zahrnuje 14 mezinárodních společností se zákazníky ve více než 60 zemích světa.
 

Historické milníky

1923 - Vyroben první olejový hořák pro pekařské pece.
1929 - V Legnagu postavena první továrna, která se díky stoupající poptávce neustále rozvíjí.
1936 - Vyrobeny první automatické hořáky spalující uhlí.
1962 - Zřízeno oddělení Riello Export
1976 - Hořáky Riello poprvé prodávány na americkém trhu.
1979 - Vyroben Mectron – elektronický hořák 80.let.
1980 - Vybudována továrna v Mississauga (Kanada).
1983 - Otevřeno výzkumné centrum v Angiari (Itálie) pro vývoj hořáků vysokých výkonů.
1992 - Představena modelová řada prvních nízkoemisních hořáků - Gulliver BLU.
1995 - Výzkumné centrum zdvojnásobuje svou velikost.
1996 - Otevřena pobočka v Pekingu.
1997 - Slavnostně otevřeno nové centrum pro vývoj produktů.
1998 - Vznik značky Riello hořáky
2001 - Výzkumné centrum ztrojnásobuje svou původní velikost.
2003 - Otevřena pobočka v Singapuru.
2005 - Vyrobeno a prodáno přes 500 000 hořáků ročně.
2007 - Otevřena pobočka v Mexico City.

   
 

 

Kvalita

Kvalita reprezentuje základní hodnotu prostupující všemi aktivitami společnosti. Produkty RIELLO jsou v souladu s nejpřísnějšími evropskými a mezinárodními standardy. Veškeré procesy jsou certifikovány dle mezinárodních norem ISO. Výrobu všech hlavních součástí hořáku si zajišťuje samo RIELLO. Každá z komponent je pečlivě testována a hořák před expedicí je důkladně zkoušen na speciálních testovacích komorách. Hlavy hořáků, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a důkladných laboratorních výzkumů, přináší kvalitní spalování, a to i při nejnižších výkonech. Každá fáze výrobního procesu je nepřetržitě monitorována. Průběžné i finální kontroly provádí speciálně školení pracovníci s pomocí nejnovějších počítačových postupů pro zajištění nejvyšší úrovně kvality.
 

Přizpůsobení produktů potřebám zákazníka

Společnost RIELLO se vždy maximálně snaží vyjít vstříc požadavkům a potřebám každého zákazníka s cílem stát se jeho spolehlivým partnerem. Schopnost fungovat jako poskytovatel optimálního řešení je základním krédem společnosti.
 

Ekologie je argumentem

RIELLO přináší systémy a technologie, které berou ohled na životní prostředí. Inovovaná konstrukce hořáků zabezpečuje spalování s nízkými emisemi znečištění, které jsou hluboko pod nejpřísnějšími limity. V současné době je pozornost rovněž věnována nejnovější aplikaci metod spalování za využití biopaliv, dále pak obnovitelným energiím, zejména solární energii.
 

Výzkum a vývoj

Technologická inovace je podstatnou složkou obchodní strategie RIELLA.V rámci výzkumu a vývoje je kladen velký důraz na rozšiřování nabídky modelů, optimalizaci jejich spotřeby a snížení emise škodlivin. Zvýšení účinnosti produktů a úspory energie však nejsou jediné klíčové aktivity. RIELLO současně maximalizuje snahu o snížení negativních dopadů na životní prostředí. Výzkumné centrum RIELLA v Angiari, rozkládající se na ploše téměř 10 000 m2, představuje jedno z největších a nejmodernějších zařízení svého typu na světě. Probíhá zde nejen vývoj nových produktů, ale také jejich testování. Centrum je rovněž místem konání odborných technických školení.
 

Průmyslová síla

Továrna na výrobu hořáků v italském Legnagu rozkládající se na ploše více než 20 000 m2 představuje díky systému vysoce flexibilních výrobních linek pravé centrum určující tempo a standardy na poli výroby hořáků. Díky této flexibilitě je RIELLO schopné reagovat na aktuální požadavky trhu a vyrábět hořáky nejrůznějších typů, od hořáků pro domácí vytápění (10 až 300 kW), přes komerční hořáky (115 kW až 5 MW) po průmyslové hořáky (až do 32 MW).
 

Mezinárodní zastoupení

RIELLO zahájilo svou politiku mezinárodního zastoupení již v průběhu 70.let 20.století. V současnosti má společnost pobočky v řadě zemí, mimo jiné v USA, Kanadě, Japonsku, Velké Británii, Německu a Francii. Distribuční síť RIELLA zahrnuje více než 60 zemí světa.

 

Přihlášení do obchodu

 

NOVINKY

Nové emisní limity platí od 1. 1. 2020. Poptejte u nás profesioníální řešení.

09 / 11 / 2019 více »

 

Změna kontaktního telefonu s ohledem na zrušení pevné linky

27 / 05 / 2019 více »

 

V termínu 1. - 4. března 2016 se na Pražském výstavišti v Letňanech koná 21. mezinárodní odborný veletrh AQUA-THERM zaměřený na vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologickou techniku.

07 / 12 / 2015 více »

 

Úprava emisních limitů pro jednotlivé zdroje vyhláškou 415/2012 Sb.

03 / 11 / 2015 více »

 

Nové modelové řady plynových hořáků RIELLO.

27 / 09 / 2013 více »

 

Informace o průběhu a fotky z triatlonu LABE TRI CLUB 2013 Hradec Králové

21 / 06 / 2013 více »

 

Tradiční triatlon LABE TRI CLUB 2013 Hradec Králové - Stříbrný rybník

22 / 05 / 2013 více »

 
 

webdesign a SEO eStudio © 2007 - 2021 SEO a webdesign eStudio Hradec Králové